מיסטר זו חנות בעלי חיים הוותיקה ביותר בפתח תקווה!

חנות חיות בפתח תקווה.

במיסטר זו תמצאו מגוון עצום של מוצרים לחיות המחמד שלכם:חתולים,כלבים,מכרסמים ובעלי כנף. עם ותק של 25 שנים בתחום הטיפול והטיפוח של חיות מחמד תהיו בטוחים שהגעתם למקום הנכון.

אנו נותנים שירות מהיר לכל תושבי פתח תקווה.הצטרפו לחנות חיות בפתח תקווה - מיסטר זו ותהנו גם אתם משירות ברמה אחת מעל כולם!

לתושבי פתח תקווה מינימום למשלוח חינם - 120 ש"ח.

כתובתנו הרב מוהליבר שמואל 6,פתח תקווה (קניון ברוך).


חנות חיות בפתח תקווה

במיסטר זו - פתח תקווה אנו מבינים שחיית המחמד שלכם היא חלק מהמשפחה.בחנות שלנו תמצאו מגוון ענק של מזונות,צעצועים וחטיפים של מיטב היצרנים בתחום במחירים המתאימים לכל כיס.


חנות בעלי חיים בפתח תקווה

במיסטר זו  - פתח תקווה תמצאו למעלה מ- 4,000 מוצרים הכוללים מזונות פרימיום ומזונות מותאמים ביולוגית לחיית המחמד שלכם,בנוסף תמצאו מגוון עצום של חטיפים איכותיים הנבחרים בקפידה מתוך הבנה מעמיקה בתזונת הכלב,החתול,בעלי הכנף והמכרסמים שלכם 


מזון לכלבים בפתח תקווה

מזון לכלבים בפתח תקווה - מיסטר זו,אצלנו ניתן למצוא מגוון ענק של מזונות לכלבים של מיטב היצרנים בתחום הטיפול והטיפוח של כלבים.בעזרת הצוות המנוסה שלנו תהיו בטוחים שתמצאו את המזון המתאים ביותר לכלב שלכם במחיר הטוב ביותר.


מזון לחתולים בפתח תקווה

מזון לחתולים בפתח תקווה - מיסטר זו,אצלנו ניתן למצוא מגוון ענק של מזונות לחתולים של מיטב היצרנים בתחום הטיפול והטיפוח של חתולים.בעזרת הצוות המנוסה שלנו תהיו בטוחים שתמצאו את המזון המתאים ביותר לחתול שלכם במחיר הטוב ביותר.