קולר נגד קרציות לכלבים קטנים שמשקלם עד 8 ק"ג.הקולר היחיד נגד קרציות שעמיד במים ובעל טכנולוגית ה SLOW RELEASE להדברה מושלמת למשך 6 חודשים! פיתוח ישראלי המותאם לאקלים וללחות הישראלית דבר שהופך את הקולר של סולאנו להרבה יותר אפקטיבי.


99 
  • משלוח:  

פרטים נוספים


פיתוח ישראלי המותאם לאקלים הישראלי דבר שהופך את הקולר של סולאנו להרבה יותר אפקטיבי מכל קולר אחר המיוצר בחו"ל.קולר soltick נגד קרציות פועל בטכנולוגיה חדשנית הנקראת SLOW RELEASE – שחרור מבוקר של החומר הפעיל המבטיח יעילות גבוהה ומרבית גם בחלקי הגוף המרוחקים מהקולר, מעניק ביטחון מלא לך, למשפחתך ולכלבך למשך שישה חודשים.

אמיטרז- החומר הפעיל שהוכח כיעיל ועמיד ביותר נגד קרציות, משולב בקולר לצד שמן הפראפין, האחראי על פיזור והספגת החומר הפעיל בעור הכלב בצורה מקסימאלית ומהירה. אל החומרים מתווספים שמנים אתריים טבעיים מפרחי הגרניום והלבנדר המסייעים בדחיה של הטפילים, ניטרול ריחות לא נעימים ובישום פרוות הכלב לטיפוח מושלם!

קולר soltick הינו הקולר היחיד בעולם אשר עמיד בפני מים בזכות חדשנות טכנולוגית ופולימר ייחודי המספקים הגנה מלאה למולקולות החומר הפעיל במגע עם מים. הודות לכך, הכלב יכול להשתעשע ברחצה ובים ללא צורך להוריד את הקולר.